Kwatery dla firm - ostrowiec Świętkorzyski

Noclegi dla pracowników

Noclegi dla firm

Jeśli szukacie Państwo takich usług jak kwatery dla firmtanie noclegi dla pracownika czy po prostu tanie kwatery to jesteście we właściwym miejscu.

Pokoje zostały odpowiednio przystosowane dla osób, które muszą w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski spędzić dłuższy okres czasu (szczególnie są polecane jako noclegi dla pracowników).

Posiadamy kilka lokalizacji obiektów noclegowych w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz pobliskich okolicach. Wśród nich jest właśnie obiekt znajdujący się pod adresem ul. Bałtowska 370 – Ostrowiec Świętokrzyski. Zapraszamy firmy, pracowników, którzy potrzebują tani nocleg w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach.

ostrowiec swietokrzyski noclegi
noclegi pracownicze ostrowiec świętokrzyski

Tanie kwatery

Posiadamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzysobowe. Pokoje wyposażone są w łazienki, telewizor, czajnik, radio. Nasze kwatery świetnie spisują się jako noclegi dla firm. Miejsca noclegowe zostały stworzone z myślą o pracownikach, którzy potrzebują tanio i komfortowo przenocować w Ostrowcu Świętokrzyskim. Doba pobytowa do jest do  uzgodnienia. Cena noclegu zależy od ilości osób oraz rodzaju obiektu noclegowego. Ceny noclegów ustalane indywidualnie – prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

Kwatery pracownicze Ostrowiec Świętokrzyskinoclegi dla firm, kwatery dla pracowników, tanie pokojewoj. Świętokrzyskie